Довиждане, детска градина, с добро си припомняй за нас!

Отива си нашта дружина,
ще викнем:”Здравей първи клас!” 



Мили деца, уважаеми родители, скъпи учители, детството е най-прекрасния период от живота на човека, изпълнен с много мечти и радостни мигове. Чудесно е, че екипът на ДГ “Иглика” е част от детските спомени и вълшебните преживявания на своите възпитаници.
Изпращаме с гордост и вълнение децата от група “Звездици”, и децата от група “Ежко Бежко”, като им пожелаваме здраве, целеустременост и много сбъднати детски мечти!
На добър час, мили деца!
