В навечерието на 24-ти май – Денят на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност Кметът на Община Силистра Александър Сабанов поднесе поздравления към директорите и педагогическите специалисти, и им благодари за всеотдайността, която влагат в своята ежедневна работа.
Поздравления към директорите и педагогическите специалисти